Fundacja “Niewidzialni”

Od jakiegoś czasu mocno debatowaliśmy w którą stronę Niewidzialni powinni iść, żeby pozostać niezależnymi, a jednocześnie będąc przejrzystymi w swoich działaniach. Dzisiaj została podjęta ostateczna decyzja w związku z założeniem fundacji “Niewidzialni”.
 
Misja: dbanie o dobry wizerunek, PR, oraz o zwiększanie świadomości o faktycznej sytuacji i zasadach funkcjonowania ludzi z szeroko rozumianej branży scenicznej i branż pokrewnych.
 
Ułatwi nam to również pracę nad filmem dokumentalnym o branży estradowej, do którego zdjęcia już ruszyły. Jeśli są tu osoby, które chcą nas wspomóc w procesie zakładania fundacji i posiadają odpowiednie doświadczenie – to będziemy bardzo zobowiązani za każde wsparcie i pomoc.
 
Mam nadzieje, że bez podziałów uda nam się zrobić jak najwięcej dobrego dlatego zapraszamy jak zawsze do współpracy wszystkich.
 
Dziękujemy Wam, że jesteście z Nami.
 
 

NAJNOWSZE

Fundacja “Niewidzialni”

Od jakiegoś czasu mocno debatowaliśmy w którą stronę Niewidzialni powinni iść, żeby pozostać niezależnymi, a jednocześnie będąc przejrzystymi w swoich działaniach. Dzisiaj została podjęta ostateczna

CZYTAJ WIĘCEJ »

Fundusz Wsparcia Kultury

Fundusz Wsparcia Kultury był jedynym prawdziwym programem pomocowym dla przedsiębiorców, artystów oraz organizacji opierających swoją działalność na szeroko rozumianej kulturze. Niestety podczas ogłoszenia listy beneficjentów

CZYTAJ WIĘCEJ »