Fundacja “Niewidzialni”

Od jakiegoś czasu mocno debatowaliśmy w którą stronę Niewidzialni powinni iść, żeby pozostać niezależnymi, a jednocześnie będąc przejrzystymi w swoich działaniach. Dzisiaj została podjęta ostateczna decyzja w związku z założeniem fundacji “Niewidzialni”.
 
Misja: dbanie o dobry wizerunek, PR, oraz o zwiększanie świadomości o faktycznej sytuacji i zasadach funkcjonowania ludzi z szeroko rozumianej branży scenicznej i branż pokrewnych.
 
Ułatwi nam to również pracę nad filmem dokumentalnym o branży estradowej, do którego zdjęcia już ruszyły. Jeśli są tu osoby, które chcą nas wspomóc w procesie zakładania fundacji i posiadają odpowiednie doświadczenie – to będziemy bardzo zobowiązani za każde wsparcie i pomoc.
 
Mam nadzieje, że bez podziałów uda nam się zrobić jak najwięcej dobrego dlatego zapraszamy jak zawsze do współpracy wszystkich.
 
Dziękujemy Wam, że jesteście z Nami.
 
 

NAJNOWSZE

“Za Plecami” – zapowiedź

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić rozpoczęcie produkcji jednego z Naszych największych zaplanowanych przedsięwzięć na rok 2021 – Film dokumentalny “Za Plecami”, film, który ma opowiedzieć

CZYTAJ WIĘCEJ »

Kolejny klip od #niewidzialni!

Kolejny krótki klip z pierwszej akcji #niewidzialni. Czy wiesz, że… świadomość odbiorców szeroko rozumianej kultury może pozytywnie wpłynąć na postrzeganie branży estradowej oraz poprawić ogólny

CZYTAJ WIĘCEJ »