Fundacja “Niewidzialni”

Od jakiegoś czasu mocno debatowaliśmy w którą stronę Niewidzialni powinni iść, żeby pozostać niezależnymi, a jednocześnie będąc przejrzystymi w swoich działaniach. Dzisiaj została podjęta ostateczna decyzja w związku z założeniem fundacji “Niewidzialni”.
 
Misja: dbanie o dobry wizerunek, PR, oraz o zwiększanie świadomości o faktycznej sytuacji i zasadach funkcjonowania ludzi z szeroko rozumianej branży scenicznej i branż pokrewnych.
 
Ułatwi nam to również pracę nad filmem dokumentalnym o branży estradowej, do którego zdjęcia już ruszyły. Jeśli są tu osoby, które chcą nas wspomóc w procesie zakładania fundacji i posiadają odpowiednie doświadczenie – to będziemy bardzo zobowiązani za każde wsparcie i pomoc.
 
Mam nadzieje, że bez podziałów uda nam się zrobić jak najwięcej dobrego dlatego zapraszamy jak zawsze do współpracy wszystkich.
 
Dziękujemy Wam, że jesteście z Nami.
 
 

NAJNOWSZE

Start kampanii #Niewidzialni

Startujemy z akcja #niewidzialni! Pierwszym i ciągłym naszym działaniem będzie tworzenie i realizowanie krótkich spotów promujących zawody takie jak technik sceniczny, realizator (oświetlenie, dźwięk, multimedia),

CZYTAJ WIĘCEJ »

#niewidzialni w ohhEvent.pl

Cieszy Nas tak pozytywny wydźwięk akcji, coraz więcej mediów i firm interesuje się oficjalnym popieraniem #niewidzialni. Pamiętajmy, że #niewidzialni to cała branża, każdy może być

CZYTAJ WIĘCEJ »