SPRAWDŹ KIM JESTEŚMY

#niewidzialni #calinaczarno

Filary naszej działalności

WIEDZA

Jeśli o tobie nie WIEDZĄ to cię NIE MA.

W naszej działalności skupiamy się na budowaniu odpowiedniego zaplecza mającego zapewnić wiedzę o zawodach związanych z pracą w teatrze, na estradzie w telewizji. Udostępniamy publikacje oraz sami tworzymy odpowiednie materiały.

ŚWIADOMOŚĆ

Długofalowym celem jest budowanie świadomości wśród osób niezwiązanych z branżą estradową, sceniczną, studyjną o istnieniu i charakterze pracy ludzi na codzień działających w tych obszarach, oraz praca nad pozytywnym PR i Marketingiem wokół branży.

SZACUNEK

W swoich działaniach dążymy do tego by nasza praca, to co robimy, kochamy jak żyjemy cieszyła się przynajmniej takim samym szacunkiem jak inne wymagające zawody. Nie skupiamy się na sławie i “orderach” lecz na najprostszym poszanowaniu osób związanych z naszą branżą i docenieniu ich wysiłku.

PARĘ SŁÓW O #NIEWIDZIALNI

#Niewidzialni to projekt – kampania, która ma na celu zbudowanie świadomości społecznej wśród odbiorców szeroko rozumianej kultury.

Za każdym koncertem, spektaklem, eventem sportowym, firmowym, jakimkolwiek wydarzeniem kulturalnym, oprócz samych artystów stoi grupa ludzi, którzy dbają o aspekty dźwiękowe, doznania oświetleniowe, multimedialne – wszystko montują, podwieszają, podłączają tak, aby każdy mógł odebrać dane wydarzenie w jak najlepszy, ale też jak najbezpieczniejszy sposób.

Wydarzenie kulturalne, czy sportowe, to nie tylko kilkadziesiąt minut zabawy, przy festiwalach parę dni oczywiście, ale też kilkadziesiąt GODZIN, czasami kilkaset przeznaczonych na planowanie, logistykę, odbiory, montaże, wizualizacje, wstępne programowanie, czy ostatecznie próby przed wydarzeniem.

Niestety sytuacja z COVID-19 pokazała, jak bardzo branża “eventowa” jest niedoceniona, a ludzie w niej pracujący nie są traktowani poważnie. Naszym celem jest zbudowanie miejsca, czasu, do którego zapraszamy wszystkich, którzy lubią korzystać z rozrywki “na żywo”, ale nie tylko – bo nie zapominajmy, że Nasze ulubione programy zza niebieskiego szkła też ktoś musi produkować.

Pamiętajmy o nich następnym razem, przy zakupie biletu, przy nerwach związanych z 10 minutowym opóźnieniem, czy gdy między tłumem, ze sceny prosto do wieży reżysera będzie się “chamsko przebijał koleś wymachując plakietką” przed Twoim ulubionym zespołem.

Gdyby nie oni, to kultura wydarzeń nie istniała by w żadnym aspekcie. – #Niewidzialni to kampania, ale prawdziwi “Niewidzialni” to ludzie, cali na czarno.

AKTUALNOŚCI

SPRAWDŹ CO ROBIMY!

News

“Za Plecami” – zapowiedź

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić rozpoczęcie produkcji jednego z Naszych największych zaplanowanych przedsięwzięć na rok 2021 – Film dokumentalny “Za Plecami”, film, który ma opowiedzieć

czytaj więcej »
News

dad:Hero – zawód realizator.

Kolejne media włączają się w szerzenie misji jaką obrali sobie Niewidzialni. Cieszy Nas, że coraz więcej mediów wykazuje zainteresowanie ludźmi sceny. Zapraszamy do zapoznania się

czytaj więcej »
Bez kategorii

Kolejny klip od #niewidzialni!

Kolejny krótki klip z pierwszej akcji #niewidzialni. Czy wiesz, że… świadomość odbiorców szeroko rozumianej kultury może pozytywnie wpłynąć na postrzeganie branży estradowej oraz poprawić ogólny

czytaj więcej »

DOŁĄCZ DO NAS

ZASADY WSPARCIA

MATERIAŁY PRASOWE

Chciałbyś uczestniczyć w budowaniu dobrego wizerunku branży estradowej, oraz bliska Ci jest idea #niewidzialnych? Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, osoby, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę. Skontaktuj się z nami, powiedz czym się zajmujesz i w jaki sposób chciałbyś Nam pomóc, a My na pewno nie przejdziemy obok obojętnie.

Ze względu na duże zainteresowanie kampanią kontakt wstępny poprzez email: info@niewidzialni.org

MATERIAŁY GRAFICZNE #NIEWIDZIALNI

Przed pobraniem materiałów prosimy o zapoznanie się z “zasadami wsparacia”

WSPIERAJĄ AKCJE